O nas

O nas

Lokalny deweloper
z bogatym doświadczeniem

Kiepury 33 to kolejna inwestycja naszej firmy, która kontynuuje działalność Krysiak Developer. Od 2006 roku prowadzimy szeroką działalność na terenie Dolnego Śląska w zakresie budownictwa mieszkaniowego i usługowego. Każda z naszych inwestycji została bardzo starannie zaplanowana i przeanalizowana, aby spełniała wymogi najbardziej wymagających nabywców. Prace projektowe przebiegają w sposób dokładny i w porozumieniu z renomowanym biurem konstrukcyjno-architektonicznym. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas układy mieszkań były przejrzyste i łatwe w aranżacji dla potencjalnych kupujących.

Pozwól nam zbudować Twoje marzenia

Naszym celem jest poprawa jakości przestrzeni miejskiej i standardów życia lokalnej społeczności. Jako mieszkańcy kotliny jeleniogórskiej, znamy jej atuty i staramy się podzielić tą wiedzą, tworząc wygodne i komfortowe warunki do życia. Wcześniejsze inwestycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno wśród lokalnych mieszkańców, jak i przyjezdnych inwestorów.

Jelenia Góra kiedyś stanowiła stolicę województwa, dziś uznawana jest za świetną bazę wypadową i stolicę Karkonoszy. Konkurencyjne ceny nieruchomości, które otacza malownicza okolica zachęcają do inwestowania, a nawet do zmiany miejsca zamieszkania. Bezpośrednie sąsiedztwo z kurortami wypoczynkowymi sprawia, że miasto co raz chętniej jest odwiedzane przez turystów z Polski, jak i całej Europy.

W swojej ofercie posiadaliśmy mieszkania w turystycznych Cieplicach, które od lat zyskują na popularności i rozgłosie. Zabudowa szeregowa na jeleniogórskim Zabobrzu również błyskawicznie znalazła swoich nabywców. Obecnie prowadzimy sprzedaż lokali w spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry, która może szczycić się niespotykanym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Oferujemy standard wykończenia na najwyższym poziomie

Wszystkie nasze inwestycje cechuje doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura i najwyższe jakościowo materiały. Przy budowie stawiamy nacisk na rozwiązania najwyższej klasy. Starannie prowadzimy dobór materiałów i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Promowanie prestiżowej architektury wyróżnia nas na tle konkurencji. Kontynuujemy współpracę na kolejnych inwestycjach z firmami podwykonawczymi, które świadczą usługi w sposób rzetelny i wysokiej jakości.

Oferujemy obiekty według standardów deweloperskich, a na życzenie klientów w standardzie rozszerzonym na podstawie indywidualnych uzgodnień.

Wybudowaliśmy do tej pory między innymi: